TEKRAR BAĞLANTI SEANS YORUMLARI

Kişilerin Enerji bedeni dengelenip, akordu yapıldıktan sonra kendilerinin yazdıkları yorumlardır

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 1

( RECONNECTION - TEKRAR BAĞLANTI – 333 SEANSI)
ADI SOYADI     : HÜLYA SARI
MESLEK            : ÖĞRETMEN
YAŞADIĞI YER         : İSTANBUL BİOENERJİ
YAŞ                    : 47
TARİH                : 01.07.2012
RAHATSIZLIKLARI: DENGE PROBLEMİ, BAŞ DÖNMESİ (MENİERE) KULAK ÇINLAMASI, UĞULTU, MİDE BULANTISI, İŞİTME KAYBI, DUYMA BOZUKLUĞU

Ben buraya denge problemi yaşadığım için geldim. Baş dönmesi (meniere) kulak çınlaması, uğultu mide bulantısı şikayetleri olan zor bir hastalık. 4 yılı aşkın bir süredir bu hastalıkla yaşıyorum. Sosyal yaşantınız sıfırlanıyor. Dışarıya tek başınıza çıkamıyor, kalabalığa giremiyorsunuz. Psikolojik olarak yıpranıyorsunuz. Ayrıca bel fıtığı ve fibrokist problemlerim de vardı. Kulak rahatsızlığım başlayınca bunları unuttum. Erol Bey i araştırdım ve burada seanslara başladım. Bu gün 6. Seansımdı inanılmaz bir şeydi. Herkesin yaşamasını isterim. Sanki başka bir dünyaya gidiyorsunuz. Bulutların üstünde, gök kuşağının içinden geçiyor, kuş gibi hafifliyorsunuz. Güneş ışığı size gülğmsüyor ve sürekli yüzünüzü okşuyor. Bütün ağırlığınızdan kurtulup başka alemlere yol alıyorsunuz. Işık, huzur ve enerji dolu bir dünyaya yolculuk bu. Beynimin hareket ettiğini, bir şeylerin yer değiştirdiğini hissettim. Müthiş bir şeydi bu. Yaşamalısınız. Herkese acil şifalar.

Reconnection- tekrar bağlantı seansının 2. Günü ; Bu günde tekrar bağlanıtı seansına geldim. 2.  ve son gün evet yine bulutların üstündeydim. Kendi ağırlığından kurtulup başka alemlerde olmak güzel bir duygu, anlatılmaz. Bu arada kalp çarpıntısı, gülme, ağlama ve istem dışı hareketlerde vardı. Masadan düşüyor hissi, en önemlisi de beynimin iki parçaya ayrılıp tekrar birleştiğini hissettim. Beynim açıldı içine bir şeyler konuldu ve tekrar kapatıldı. Bu o enerji şifasıydı biliyorum. Bulutlar üstünde renkler içinde yürümek karışık ama hoş duygular. Tüm hastalıklarıma şifa buldum. Umarım tüm hastalar şifa bulur. Önemli olan inanmak. Erol Bey’e teşekkür ediyorum. Bu güzellikleri görmeme vesile olduğu için. Allah razı olsun. Sevgiyle kalın.Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 2

( RECONNECTION - TEKRAR BAĞLANTI – 333 SEANSI)

ADI SOYADI     : SEVİM GÖK
MESLEK            : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER         : İSTANBUL Bioenerji
YAŞ                    : 56
TARİH                : 20.01.2013
RAHATSIZLIKLARI: BEL VE BOYUN FITIĞI, SOL GÖĞÜSTE KİTLE, SOL TİROİD NODÜLÜ, ANKSİYETE RAHATSIZLIKLARI, PANİK ATAK, UYKU SORUNLARI, TANSİYON.

Benim senelerdir süre gelen rahatsızlıklarım vardı. Bel ve boyun fıtığı, sol göğüste kitle,sol tiroid nodülü, anksiyete rahatsızlıkları, panik atak, uyku sorunları ve tansiyon gibi.

Gitmediğimiz doktor, kullanmadığımız ilaç kalmadı. Araştırmalarım sonucunda Erol Bey’i internette buldum. Bütün yazılarını, sitelerini araştırdım ve 1,5 ay öncesinden randevumu aldım. Randevuma geldiğinde bana 7 seans bioenerji gerekli olduğunu söyledi. İlk seansta pek bir şey yaşamadım ama ikinci , üçüncü ve dördüncü seasnta yaşadıkalrımı anlatamam inanılmaz şeylerle karşılaşıyorsunuz. İkinci seansta göğüsteki kitle ile çok uğraştığı için o gece çok kötü kalp çarpıntısı ve boğulma hislerim oldu ama bunlar sevindirici şeylerdi çünkü göğüsteki kitle yok olmuştu. Ağrılar azaldı ve kazada kırılan parmağım yeniden canlandı.Beşinci seasnta bütün negatif enerjileri vücudumdan arındığını ve arınırken de başımdan aşağı bütün damarlarımın titrediğini hissettim. Bugün ilk seansıma girdim seansta meleklerle karşılaştım.Beyaz bulutlar masanın ve kendimin zangır zangır titrediğini hissettim.Kalp atışlarımda anormallikler oldu, boğazda da boğulma hissi. Erol Bey bunların sevindirici şeyler olduğunu söyledi yarın ikinci seansım inşallah şifa olur.

Reconnection- tekrar bağlantı seansının 2. Günü ; Bugün ikinci tekrar bağlantı seansındayım ama dün eve gittiğimde yaşadıklarımı anlatmadan geçemeyeceğim. Erol Bey’den ayrıldıktan sonra gözümdeki o canlanmayı ve renklenmeyi anlatamam. O kadar enerjiktim ki gece de hiç uyuyamadığım için bacaklarda istem dışı hareketler ve belimin ortasında parmaklarıma kadar inene titreşimleri (negatif enerjiyi)hissettim. Sabah kalktığımda , sırtımdaki hafif skolyozun düzeldiğini hissettim. Bugünkü seansımda yine bulutların üzerinde çıktığımı başka bir alemdeymişim gibi hissettim o an uykuya daldım. Kafam saat tokmağı gibi sağa sola gidip geldi.Göz kapaklarımda çok hızlı çırpışlar hissettim ve gözlerimden yaşlar geldi. Şimdiden rahatladım ve tüm ağrılarım, rahatsızlıklarım geçti. Erol Bey’e çok teşekkürler. Saygılarımı sunarım.Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 3

( RECONNECTION - TEKRAR BAĞLANTI – 333 SEANSI)

ADI SOYADI                                                       :  SONGÜL AKDAĞ
MESLEK                                                              : ÖĞRETMEN
YAŞADIĞI YER                                                  : KAYSERİ Bioenerji
YAŞ                                                                       : 34
TARİH                                                                  : 29.07.2013
RAHATSIZLIK                                                    : DEPRESYON- REFLÜ- DİZ, OMUZ AĞRISI, MİYON, FARANJİT

Ben Erol Bey’in Rabbimin bir lütfu olarak karşıma çıktığını düşünüyorum. Rabbim dualarımın karşılığını verdi ve Erol Beyi karşıma çıkardı. Şifacı olarak… Başta depresyon olmak üzere ondan kaynaklanan reflü, diz ve omuz ağrıları, miyon boğazda faranjit gibi rahatsızlıklarımın hepsi 10 günlük bioenerji seansları sonunda sona erdi. Reconnection tekrar bağlantı seansı bana çok iyi geldi. Hepsinden önemlisi hayata bakışım çok değişti. Geri kazandığım iç mutluluğu sayesinde kendimi 20 yaşımdaki kadar mutlu, dinç sağlıklı hissediyorum.

Umarım kendime olduğum gibi çevremede katkım olur ki bundan şimdiden eminim. Erol Bey bundan sonra bana büyük iyilik yapmış ağabimdir. Allah sizden razı olsun iyi varsınız.

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 4

( RECONNECTION - TEKRAR BAĞLANTI – 333 SEANSI)

ADI SOYADI                                                       :  MELEK ÜNAL
MESLEK                                                              : YÖNETİCİ ASİSTANI
YAŞADIĞI YER                                                  : İSTANBUL Bioenerji
YAŞ                                                                       : 35
TARİH                                                                  : 03.09.2014
RAHATSIZLIK                                                    : MANİK DEPRESİF,

1.gün

35 yaşındayım Erol Konuk hocamdan bir manik depresif hastası olarak 4 seans manik depresifime iyi gelmesini umut ederek bioenerji seansı aldım. Bu hastalık beni güçsüz (bir poşet taşıyamayacak kadar) yapmıştı. Şimdi ise o korktuğum Pazar ve alışverişleri yapabiliyorum. Çok karamsardım, yengeme hep ne olur güzel birşey söyle mutlu olayım derdim. Şimdi ise daha mutluyum, daha neşeliyim. Bu hastalıkta nöbet geçirirken insan kendini değişik büyüklerin yerine koyabiliyor. Ben tuvalete girdiğimde kulağıma gelen bir ses sen peygambersin derdi (Haşa, yurdumuza büyük bir büyü yapıldığını düşünürdüm. Yani kısacası akli dengem gider, Paraları, altınları önüme gelene dağıtırdım. Şimdi sağlıklı düşünebiliyorum. Özgüvenim geldi.

Şimdi ise reconnection tekrar bağlantı olan ve  inşallah beni yeniden sağlığıma kavuşturacak olan 333 almaktayım. İlk seansta sol tarafıma gelen parlak ışıklar gördüm. Sol tarafımda ve diz kapaklarımda sıcaklık hissettim ve benim sol yanım hep huzursuzdur. Hiç düşünmeme rağmen birden bire göz kapaklarım hızlı hareket etmeye başladı ve Kuran’dan ayetler okudum içimden. Sol gözümden yaş geldi. Seans sırasında sol yanımda karıncalanmalar oldu. Bunun iyiye bir işaret olduğunu söyledi hocam. Seans sonunda üşüme oldu.

2.Gün

The reconnection tekrar bağlantı 333’ün ikinci seansında dünkü gibi parlak ışık gördüm. Sol tarafımda  iğlenme oldu ve enerjinin dolaştığını hissediyordum. Seans sonrasında yüzümde bir dinginlik vardı. O gergin yüz ifadem tamamen kaybolmuştu. Vücüdumdaki gerginlik büyük ölçüde yok olmuştu. Buradan mutlu birisi olarak ayrılıyorum. Yeniden doğmuş gibiyim. Hocamdan Allah razı olsun.


Ben Melek Hanım’ın Eşi Ersin,
Eşim reconnection 333 tekrar bağlantı seansından sonra daha enerji dolu, dinamik, depresyondan uzak bir hayata sahip oldu. Eşim eski eşim değil sanki o gitti yeni biri geldi. Kişiliği,karakteri değişti. Keşke yıllar önce bu seansı yaptırsaydık. Aile mutluluğumuz arttı. Erol Hocam’a çok teşekkür ederiz.Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 5

( RECONNECTION - TEKRAR BAĞLANTI – 333 SEANSI)

ADI SOYADI                                                       :  GÜLŞEN ÖZKARA
MESLEK                                                              : ECZACI
YAŞADIĞI YER                                                  : İSTANBUL Bioenerji
YAŞ                                                                       : 35
TARİH                                                                  : 03.09.2014
RAHATSIZLIK                                                    : MANİK DEPRESİF

Reconnection Tekrar Bağlantı 1. Seans

Bugün benim doğum günüm, dün tekrar bağlantı seansını aldım. İnanılmaz renkler gördüm. Sürekli değişen ve birbirine geçen renkler. Seans sonrası sanki vücudum yenileniyormuş gibiydi. Gün boyunca üzerimde bir ağırlık vardı ve inanılmaz bir uyku hali. Hocam bu durumun normal olduğunu söyledi. İnanılmaz bir duygu. Herkese şifa ve sevgi diliyorum. Bu arada bu yeniden doğuşun doğum günüme gelmesi tesadüf mü acama .

Reconnection Tekrar Bağlantı 2. Seans

2.seansımdan çıktım. Ellerimden ateş çıktı. Sersem gibiyim. Bütün renkleri gördüm. Sanki bir girdabın içine giriyorsunuz. Çok güzel bir duygu. Vücudum yenilendi. Yaşamım değişti. Bu uygulamayı herkese tavsiye ediyorum. Ömürde bir kere yapılan yaşanması gereken bir his.

Her şey için teşekkürler...

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 6

( RECONNECTION - TEKRAR BAĞLANTI – 333 SEANSI)

ADI SOYADI                                                       :  SONER TAN
MESLEK                                                              : PAZARLAMA TEMSİLCİSİ
YAŞADIĞI YER                                                  : BURSA Bioenerji
YAŞ                                                                       : 33
TARİH                                                                  : 11.09.2014
RAHATSIZLIK                                                    : KONSANTRASYON BOZUKLUĞU, ODAKLANMA SORUNU

Reconnection (tekrar bağlantı) tedavisinden önce kendimi kararsız ve dağınık hissediyordum. Konsantrasyon eksikliğim vardı. Yapacağım işlere odaklanamıyordum. Reconnection Healing tedavisi boyunca biyofiziksel meridyen bağlantılarının yeniden sağlandığını hissettim. Enerji beden ile fiziksel beden arasında bütünlüğün sağlanmaya çalıştığını farkettim. Reconnection 333 tedavisinde de sanki enerji bedeni iğne ve iplikle yeniden dikiliyor gibiydi. Tedavi sırasında kendimi karşımda bana bakıp mutlu bir şekilde gülümserken gördüm. Şu anda kendimi hala derli toplu ve bütün bir halde hissediyorum. Olaylara ve işlere farklı bir açıdan yaklaşıyorum. Konsantrasyon ve odaklanmam mükemmel derecede arttı. Bu tedavi şekli gerçekden mucizevi. Erol Bey’e teşekkür eder saygılar sunarım.

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 7

( RECONNECTION - TEKRAR BAĞLANTI – 333 SEANSI)


ADI SOYADI                                                       : ZEYNEP GÜVEN
MESLEK                                                            : LABORANT
YAŞADIĞI YER                                                   : İSTANBUL
YAŞ                                                                    : 39
TARİH                                                                 : 16.04.2014
RAHATSIZLIK                                                     : FİBROMİYALJİ, ROMATEYİTATRİT(ROMATİZMA), HEMOROİD, HİPOTİROİD, VERTİGO

Hayatımda yaşadığım inanılmaz bir deneyimdi. Tekrar Bağlantı ?
Böyle birşey nasıl olabilir ?
Sorusuyla başladım ve bugün büyük bir heyecanla Erol Hocamın yanına geldim. Sorumun cevabını aldım. Hocam seansa başladığında inanılmaz bir koku salındı odaya aman Allah’ım bu ne dedim. Başka bir boyutta başka bir alemde başka başka bilmediğim bir yerdeyim. Önce kafadan elektrik çarpması gibi bir hareket olmuştu sonra omurgada sonra bacaklarımda yatay ve dikey eksenler oluşuyormuş gibi elektrik akımı oluştu bedenimde. Sonra bir dikdörtgen prizma içinde üçgenler, beşgenler, altıgenler, daireler çizilmiş gibi her biri farklı bir renkteydi. Sanki uzay aracındayım ve ışınlanıyorum durumu hissettim. İnanılmaz bir rahatlama, huzur, bütünlük hissettim. Bir kapı açıldı öyle bir yere ki “kelime yok ki yazıp anlatayım” bir enerji, bir ruh, bir aşk, bir sevgi nasıl anlatılırki o his bilemedim. Hocam seansı bitirdi ve ben başka bir “Zeyneptim” hocama sarılasım geldi “Öz” ‘ü öyle hissettirip yaşattı ki başka bir dünyaya veya evrene gittim ve geldim. Şu an kendimi inanılmaz mutlu hissediyorum yüreğimden aşk çıkıyor bütünlük çıkıyor.
Tekrar bağlantının 1. Seansı böyleyse 2. Yarın ve merakım daha da çoğalıyor. Bu herkesin yaptırması gereken bir durum.
Seanstan çıkalı 10 dk. oldu ve kelimelere yetebildiği kadarıyla yazmaya ve paylaşmaya çalıştım. Orada atladığım varsa yarın 2. Seanstan sonra birleştirerek yazacağım. Hayatta 1 defa yapılması gereken ve mutlaka ve mutlaka uygulanması gereken bir seans. İyiki buradayım ve iyiki Erol Hocamla tanışmışız.

2.gün seansı

Bugün seansın 2. günüydü. Hocam seansa başladığında bir balonun içine girdim ve balon genişlemeye başladı ben ise boşlukta duruyordum. Sonra 11 enerji yumağı yatay bir şekilde göğsümün üstünde duruyordu. Bu enerji yumakları enerji rengindeydi ve üzerilerinde de bir üçgen bulunuyordu. Bu olayı yaşarken de bütün bedenimin, ruhumun kuantum noktasında hücresel boyutta elektrik vermiş gibi hareketlendiğini hissettim. Öyle bir hareketlenmeydiki hem dikey hem yatay hem geometrik şekiller hem dairesel şekiller halinde bedenime enerji giriyor hücrelerimin başlangıç noktasını uyarıyorlardı. Yoğun bir beden sıcaklığı hissettim. Bu durum seans boyunca devam ederken bağlantının tamamlandığını hissettim. Seans bittiğinde bütün ruhsal ve fiziksel bedenim o enerji akımı içinde bedenimin hücresel hareketleri devam eder durumdaydı. Bu nedir hocam dedim ? hayırlı olsun herşey sıfırlandı dedi. Bunu zaten öyle yoğun yaşadım ki ruhum sakin bedenim sakin bir bebek gibi hissettim. Şu anda da öyle büyük bir mutluluk, huzur ve dinginlik içinde bunu yazıyorumki bu yaşadıklarımı herkesin yaşaması ve bütünlenmesi için yanı tamamlanması için bu tekrar bağlantı (Reconnection 333) mutlaka denemeleri ve hayata yeniden baştan başlamaları gerekiyor. Şiddetle tavsiye ediyorum. Hocama sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 8

( RECONNECTION - TEKRAR BAĞLANTI – 333 SEANSI)

ADI SOYADI                                                       : ZEYNEP MERT TÜRKÖZ
MESLEK                                                            : LABORANT
YAŞADIĞI YER                                                   : İSTANBUL
YAŞ                                                                    : 39
TARİH                                                                 : 26.10.2015
RAHATSIZLIK                                                     : FİBROMİYALJİ, ROMATEYİTATRİT(ROMATİZMA), HEMOROİD, HİPOTİROİD, VERTİGO

TEKRAR BAĞLANTI - RECONNECTION - 333 SEANSININ 1 YIL SONRAKİ SONUÇLARI

           Merhaba, şu anki yaşıma kadar hep hastalıklarla uğraştım. Neye elimi atsam bir şeyler soluyor, işlerim tersine gidiyordu. Şans bana hiç gülmüyor. Üzgün mutsuz yaşantıma her gün yenileri ekleniyordu. Artık bir şeylerin iyi gideceğine inancım kalmamıştı…
   Bir yıl önce (16.04.2014) tarihinde Erol Hoca’mdan Reconnection 333 (Tekrar Bağlantı) seansını aldım. O seanstan sonra hayatıma sihirli bir değnek değmişçesine olaylar yaşamaya başladım. Şok geçiriyordum. Olmaz dediğim her şey bir bir olmaya, şansım dönmeye başlamıştı. Yeni şeylere heyecan duymaya hayattan zevk almaya başladım. Bu seanstan sonra yaşadıklarımı ay ay paylaşmak istiyorum.
     İşsizdim. Cv mi bıraktığım yerler bana dönüş yapmıyordu. Haliyle günden güne çökmeye kendimi yetersiz hissetmeye başlamıştım. Sürekli yemek yiyordum. Mutsuzdum, son iki yılda yirmi kilo almıştım. Ömürde bir defa uygulanan Reconnection 333 (Tekrar Bağlantı) seansını almaya karar verdim. Seansı aldıktan sonra  gözle görünür değişimler başladı. Dört işyeri  beni iş görüşmesine çağırdı. Mülakatlar çok iyi geçti. İnanamıyordum. İşe başladım. Hem de onlar beni değil ben onları seçtim. Spora yazıldım, kilo vermeye başladım. Enerjim değişmiş, sanki yeni bir ben olmuştum. Eve kapanmayı bırakmış kendimi vücudumu kişiliğimi sevmeye başlamıştım. Bekardım ve evlenmek istiyordum. İyi bir ilişkiye başladım kısa bir flört evresinden sonra evlendim. Mükemmel bir evliliğimiz var, eşimi çok seviyorum. Balayımıza yurtdışına çıktık. Ve daha sayamayacağım birçok güzel gelişme oldu hayatımda.
 Hipotroid ve vertigo rahatsızlığım vardı. Hipotroidden dolayı ilaç kullanıyordum ,dozlar iyice azaldı ve nihayetinde bu ilaçları bıraktım.Reconnection 333 (Tekrar Bağlantı )ile hayatım, şansım, kaderim değişti. Bu kadar hayatımın değişeceğini bende düşünmüyordum son çare olarak  görmüştüm. Ama mucizeyi yaşıyorum.Şimdi kaybolan yıllarıma acıyorum. Kendimdeki yapabilme gücünü keşvettim. Ben güçlüymüşüm, aslında güzelmişim, şanslıymışım, sağlıklıymışım. Şimdi tertemiz bir sayfa açtım hayatımda herşeye yeniden başladım. Bir ay önce gebe olduğumu öğrendim. Özendiğim hayatı yaşıyorum, hala bazen sahip olduklarım rüya gibi gelir. Sanki bunca sene karanlığa gömülen ben değilmişim gibi…
 Reconnection 333 (Tekrar Bağlantı) seans uygulamasını herkese tavsiye ediyorum. Benim için hayatımın dönüm noktası oldu. İyilikler diğer iyilikleri çekti inanılmaz biri olup çıktım. Erol Hocam’a bu mucize seansı bana uyguladığı için sonsuz teşekkürler ederim.

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 9

( RECONNECTION - TEKRAR BAĞLANTI – 333 SEANSI)

ADI SOYADI                                                       : YUSUF YILMAZ
MESLEK                                                            : ÖĞRENCİ
YAŞADIĞI YER                                                   : ANKARA bioenerji
YAŞ                                                                    : 39
TARİH                                                                 : 14.10.2019
RAHATSIZLIK                                                     : NEFES ALMAKTA ZORLANMA, DİŞ GICIRDATMA AYAK PARMAKLARINDA HİS KAYBI, BACAKTA KASILMALAR, BAŞ AĞRISI, BEL FITIĞI, HEMOROİD, MAKATTA ÇATLAK VE GERGİNLİK, ÜZÜNTÜ, TAKINTI

           Merhabalar, ismim Yusuf Malatya’da yaşıyorum uzun yıllardan beri süren birçok rahatsızlığım vardı. Hemen hemen her gün hastaneye gidiyor şifa bulmak için elimden geleni yapıyordum. Fakat ne kullandığım ilaçlar ne de başka tedavi yöntemleri bu yukarıda saymış olduğum hastalıklara çare olamadı. Benim yaklaşık 3 aydır nefes almada zorlanma gün içerisinde diş gıcırdartma, bel fıtığı başlangıcı ve hemeroid rahatsızlıkları, ayak parmaklarımda güç kaybı, baş ağrıları, bacakta kasılmalar oluyordu. Bioenerjiyi duymuştum ama pek fazla araştırmamıştım. Bu bioenerji alanında uzman olan Erol Konuk Hocanın internet sayfasını inceledim. Orada şifa görmüş olan hastaların yorumlarına baktım. Milyonlarca insan şifa bulmuş ve bu beni çok umutlandırdı. Bende şifa bulacağıma inanarak hemen telefona sarıldım. Ve Erol Konuk hocanın Ankara’da olduğunu randevu alabileceğimi söylediler. Randevu alıp Ankara'ya bioenerji seansları almaya geldim 333 Tekrar Bağlantı ve Bioenerji seansları aldım seanslar sırasında yanaklarımda karıncalanmalar, sıcaklık ve anlımdan ısı çıkışı olduğunu hissettim. Tüm bu rahatsızlıklarım düzeldi stres seviyem azaldı Erol konuk hocama teşekkür eder bioenerji yi herkese tavsiye ederim

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 10

( RECONNECTION - TEKRAR BAĞLANTI – 333 SEANSI)

ADI SOYADI                                                       : FERDI ÖZTÜRK
MESLEK                                                            : MUHASEBE
YAŞADIĞI YER                                                   : ALMANYA bioenerji
YAŞ                                                                    : 41
TARİH                                                                 : 17.04.2022
RAHATSIZLIK                                                     : KULAK CINLAMASI (TINITUS), UYKU BOZUKLUĞU, BAŞ DÖNMESI, STRES, KAYGI, KORKU, PANİK ATAK, KEMİK YOĞUNLUGU (OSTROPENI)DÜŞÜKLÜĞÜ, DENGE PROBLEMLERİ

           

Bu yaziyi okuyan herkese selamlar.Ben ferdi. Yaklasik 10 senedir Almanya da yasiyorum.son 3 yildir cesitli saglik sorunlarim oldu ve devamli doktor kontrollerine gidiyordum ta ki Erol Hocamla tanisana dek.uzun bir süredir insan vücudunun doğal yolla nasil iyileşebileceğini arastirirken internetten karsima Erol Hocamin web sayfasi cikti.Bioenerji ile ilgili arastrma ve calismalarini incelemedim.Diger insanlar gibi terettud ettim böyle bise olabilirmi diye ve cok saçma gibi geliyordu bana.Ama doğru veya yanlis tecrübe etmeden hiçbir sey hakkında yargılama yapilamiyacaginida biliyordum.Bende kendisi ile iletişime geçip seans almak istediğimi söyledim.hemen randevu verip seanslarima basladi.uzaktan baglanti  2 gün tekrar baglanti seansi aldim. 

Ilk seansda acikcasi cok fazla bise anlamadım.ellerimde ve ayaklarimda uyuşmalar ve sicak soğuk hissi.birde  Karanlık  görüntüler vardi.Bunlara bir anlam veremedim. 

Ertesi gün 2.seansim aldim veeeee iste bu dedim.Aradigim sey buydu inanmam gerekende buydu.Bunu aciklamakta zorlaniyorum ama vücudumdaki o kasilmalar,titremeler ,bogazim düğümlenmiş boğulma hissi, buz tutmus ellerim ve ayaklarim ve sonrasi yanma hissi,dis etlerimden parmak uçlarıma  kadar hissettigim o  tarifi olmayan uyuşma tarzi çekilmeler,renk aglari ve daha net görüntüler,neresi olduğunu bilmediğim sahiller, denizler,ormanlar,yattigim yerin altimdan kayiyormus gibi verdigi uçma hissi,tanimadigim insan görüntüleri(belki ruhani),sanki yeniden doguyorum,seans bitiminde esimin yüzüme bakip verdiği tepki,yeni doğum yapmis annenin çocuğuna ilk bakmasındakinden farki yoktu.kisacasi yeniden dogdum sanirim.uzerimde hafiflik vardi özellikle kulak cinlamam azalmisti.benim için en önemliside buydu.Erol hocama boyun ve diz agrimi söylememiştim 2 . seansta resmen kayboldu, Hersey Allahtan kul sadece aracidir.ileriki zamanlarda kendimde olan değişimleri tekrara buraya yazacagim.Simdi artik bu is üzerinde ilerlemek icinErol hocamdan eğitim almaya basliyorum.cekim yasasi bu olsa gerek.Kendisine bana olan ilgisinden ötürü minnettarim.Herkesin hayatinda 1 kere bile olsa bunu deneyimlemesini isterim.Bu tecrübeye paha biçilemez.

 
** Bioenerji seansı sonuç yorumlarınızı iletişim sayfamızdaki formu doldurarak gönderebilirsiniz.

Not: Bioenerji, vücudun enerji bedeninin dengelenmesini sağlayan bir uygulamadır. Yukarıda belirtilen rahatsızlıklar için bioenerjist asla kesin teşhis ve tıbbi tedavi iddiasında bulunamaz. Söz yada garanti veremez. Hiç bir alet cihaz kullanılmadan uzaktan el değmeden yapılan yan etkisiz ve zararsız bir uygulamadır. Bioenerji seansı vücudun sistem bozukluklarını ortadan kaldırır. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Enerji dengelenmesi ve vücudun akordunun yapılmasıyla vücut sağlıklı sistemini yeniden kurar. Tıbbi tedavi ve kontrollerinizi takip etmek sizin sorumluluğunuzdadır.